Evanescence zapowiada nową płytę singlem „Wasted On You”

 

W sieci pojawił się nowy utwór zespołu Evanescence. Kawałek jest jednocześnie zapowiedzią płyty, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

 

Przed nami premiera drugiej płyty formacji Evanescence. Album nosić będzie nazwę „The Bitter Truth„. Okładkę możecie ocenić wyżej. Krążek światło dzienne ujrzy jeszcze w tym roku!

Wasted On You” jest singlem, który zapowiada wspomnianą płytę. Kawałek jest już dostępny na  platformach streamingowych. Jak możemy przeczytać, wideo zostało stworzone przez każdego członka zespołu. Sceny kręcono za pomocą iPhonów podczas domowej izolacji.

 

Evanescence – „Wasted On You”

 

Within Temptation oraz Evanescence w Polsce!

Dwa zespoły – Within Temptation i Evanescence – ogłosiły wspólną trasę koncertową! Worlds Collide Tour 2020 zahaczy również o Polske. Koncert odbędzie się w Polsce 20 wrześniaWithin Temptation oraz Evanescence wystąpią w Arenie Gliwice

W regularnej sprzedaży bilety dostępne są od 10 kwietnia, za pośrednictwem sklepu Knock Out Productions oraz eBilet.pl.

 

Evanescence

To amerykańska formacja rockowa, założona w Little Rock, w stanie Arkansas. Powstała w 1995. Założycielami grupy są wokalistka/pianistka Amy Lee oraz gitarzysta Ben Moody. W 2003 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Wind-up Records i wydał swój pierwszy, studyjny album Fallen. Krążek osiągnął sprzedaż 17 milionów egzemplarzy.

Skład zespołu zmieniał się parokrotnie.

Dyskografia zespołu:

  • Fallen (2003)
  • The Open Door (2006)
  • Evanescence (2011)
  • Synthesis (2017)

Źródło.