Drugi singiel do nadchodzącego albumu „Motoroll ” Toguslav Brandt

   Po najnowszych zmianach w składzie kapeli, spowodowanych niedyspozycją dotychczasowego wokalisty zespołu Bogdana Trampa, którego zastąpił na wokalu Przemek Archibald Berg, grupa Toguslav Brandt w nowym składzie, powoli finalizuje nagrania i realizację nowego albumu „Motoroll”. 

W chwili obecnej trwają prace nad kolejnym, promującym singlem płyty „W Hołdzie Dla Rocka”. Juź teraz możemy zdradzić, że nowa płyta zespołu ma być nie tylko hołdem dla klasycznego rocka, ale też i nowym otwarciem dla samej kapeli, która zapowiada zupełnie nowe oblicze zespołu. Jednak od razu uspokajamy tych, którzy już docenili i polubili brzemienne motocykle rock band- muzycy zapowiadają także wierność swojej dotychczasowej marce.  

Kolejny po ” Motoroll-u” singiel, będzie wkrótce dostępny i pojawi się w mediach i na streamingach. Za mniej więcej 3 do 4 tygodni poznamy nowy singiel grupy Toguslav Brandt.  

Niektórzy szczęśliwcy już mieli okazję posłuchać wersji live tego utworu na dotychczasowych koncertach tego zespołu, grali go na koncertach, zgodnie z klasyczną tradycją prezentacji nowych utworów i został on przed premierą nieco ograny, wzbudzając zachwyt publiczności. Także jest na co czekać.

 

Oficjalna premiera singla już niedługo! 

My oczywiście będziemy informować na bieżąco, a już teraz zapraszamy do przesłuchania pierwszego singla promującego ową płytę!!