Double Blind prezentuje nowy album – „Find a way”

facebook | youtube | bandcamp | soundcloud

 

Po kilku muzycznych zapowiedziach – w końcu doczekaliśmy się. W sieci jest już dostępny nowy album zespołu Double Blind – „Find a way”. Zapraszamy do słuchania!

 

Find a way” to nowy album długogrający zespołu Double Blind. Materiał został zarejestrowany w RecPublica Studio w Lubrzy oraz w studio zespołu Luxtorpeda w Poznaniu. Nad całością czuwał Michał Wasyl, który zajął się nagraniami, mixem i masteringiem. Autorem tekstów jest Marek Obrębski.
 
Na płycie „Find a way” znajdziemy 10 autorskich kompozycji:
 
Nowy album był do tej pory promowany przez 2 single: „Maybe someday” oraz „God damn”. Krążek w całości można wysłuchać na profilu Spotify zespołu oraz Music YouTube.
 
Płytę „Find a way” nagrano w składzie: 
Marek Obrębski – wokal, gitara
Piotr „Śniegu” Ścieszka – perkusja
Michał „Majan” Majocha – bass
Sebastian Olszanowski – gitara
 
 

Double Blind – Maybe someday

 

Double Blind – God damn

 

Double Blind

Tyska kapela grająca muzykę z gatunku hard rock/ grunge. Obecny skład uformował się pod koniec 2015 r. Dnia 2 grudnia 2017 r. odbyła się premiera ich pierwszego albumu EP: „Basement Dolls„. Utwór „Another day„, który promuje album znalazł się na Liście Przebojów Trójki. Zespół ma na koncie liczne wyróżnienia w przeglądach: „Żubrowisko 2016”, „Rock na plaży 2017”, „New York Festiwal 2017-2018” organizowany w Łodzi.
Zespół został również laureatem przeglądów „Dla Tych zagrają – nowa fala tyskich brzmień 2017”, „Nowe Gliwice – Nowe Brzmienia 2018”, „Śląska Scena Metalowa – Wszysko abo nic 2018”.
Jakiś czas temu, grupa udostępniła online swój pierwszy album LP, który promuje w nietypowy sposób, za pomocą darmowej gry mobilnej „Grunge Hero”, którą można pobrać z aplikacji Google play oraz klipem do utworu „Maybe someday”.