Dogbite Summer Fest III – Letnia Scena VooDoo Club!

 

Zapraszamy na kolejną odsłonę Letniej Sceny warszawskiego klubu VooDoo Club! Tym razem w nieco innej odsłonie, bo przed nami trzecia edycja DOGBITE SUMMER FEST. Organizatorem jest zespół Dogbite.

O porządne rockowe dźwięki zadbają zespoły:
Dogbite (Punky Funky Rock)
IRAAS BAND (Rock)
zaraZZaraz (Rock)

Szczegóły wydarzenia.

 

Dogbite

facebook | YouTube | www

Dogbite znany jest między innymi z utworu do filmu Marka Koterskiego „Dzień Świra”. Zespół ma na swoim koncie pięć płyt studyjnych, w 2016 r. ukazała się piąta płyta zatytułowana „5”. Jest to zestaw energetycznych, melodyjnych utworów wpadających w ucho i zapadających w pamięć. Na płycie nie brakuje znaków szczególnych Dogbite, czyli gitarowego brzmienia i chóralnie odśpiewanych refrenów gwarantujących doskonałą zabawę na koncertach. W 2018 r. miał premierę nowy singiel Dogbite „Ten Funk” zapowiadający nowy album.IRAAS BAND

YouTube | instagram | facebook

Utwory IRAAS BAND charakteryzują szorstkie melodie miejskich dzielnic w formie rapsodii rockowej, ozdobione punkowym zacięciem. Piosenki niepozbawione energii, „brudu” i ciekawego przekazu, wprowadzają słuchacza w interesujący stan ducha i ciała, najlepiej odczuwalny na występach na żywo. W 2017 r. ukazała się pierwsza płyta zespołu „Oszukana generacja”. W 2018 r. IRAAS BAND wziął udział w akcji T.Cover nagrywając swoją wersję utworu T.Love „IV Liceum”.

 

 

zaraZZaraz

YouTube | facebook | www

zaraZZaraz powstał w roku 2016. Na początku 2017 roku ukazał się pierwszy mini album – EP nr 1. Obecnie zespół pracuje nad kolejnymi piosenkami i koncertuje. zaraZZaraz to zwycięzcy festiwalu RockPoint Otwock 2017, finaliści polskiej edycji międzynarodowego festiwalu Emergenza 2017/2018 i zdobywcy pierwszego miejsca na festiwalu Katorga 2018 w Płocku.