Carnage prezentuje – pro shot z koncertu w ramach festiwalu GdyniaROCKZ

facebook | youtube

 

Spragnieni koncertów? Zespół Carnage udostępnił pro-shot  z koncertu w ramach festiwalu GdyniaROCKZ. Zapraszamy do oglądania!

 

31 maja 2019 roku miała miejsce pierwsze edycja festiwalu GdyniaROCKZ. Wydarzenie miało na celu zrzeszenie najciekawszych gdyńskich zespołów rockowych z podziemia. Odbyło się w tamtejszym klubie Ucho. Na scenie mogliśmy usłyszeć zespoły: The Shipyard, Carnage, Hellvoid, Lady Killer oraz Cotard.

Całkiem niedawno zespół Carnage wrócił do wspomnianego koncertu udostępniając pro-shot, który zarejestrowany został w Uchu. Grupa tym samym pragnie przypomnieć jakie wariactwa czekają nas jak już z powrotem wrócimy na deski klubów.

Utwory, które zostały zagrane na koncercie:

1. Wypas Bydła 
2. Overdose 
3. Poison 

4. Uptown Funk 

5. Get On The Chopper 

6. Rage 

7. Drowning In Fire 

8. Kill’em All 

9. Dive To Hell 

10. Breach It! 

11. Wonderland 

12. Wyjebane

CARNAGE – Live at GdyniaROCKZ! Festival 2019

 

Carnage

Twórczość zespołu to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy koncert jest wulkanem energii, która zaraża publiczność. Różnorodność i wielowymiarowość utworów sprawia, że podobają się one zarówno fanom cięższych brzmień, jak i tych bardziej melodyjnych. Stawiają na energię, dobrą zabawę i autentyczne podejście do muzyki.