BRUDNO POP NADCHODZI!

Nowy zespół Jacka 'Perkoza’ Perkowskiego, gitarzysty T. Love i wokalistki Martyny Włodarczyk Przedstawia pierwszy singiel do „To chyba raj”

 

“Dużo komponuję w domu i postanowiłem poszukać kogoś do zamknięcia pewnego etapu. W akcie desperacji ruszyłem w miasto. Na jednej z imprez poznałem Martynę. Po naszej rozmowie wpadłem na koncert jej zespołu żeby sprawdzić jak śpiewa.” mówi Perkoz o genezie swojego nowego zespołu.

 

Muzyka Brudno to przebojowy rock z popowymi melodiami, pulsującymi liniami basu, surowymi w brzmieniu solówkami i czasami elementami elektronicznymi oraz wyrazistymi tekstami piosenek.

„To chyba raj” to pierwszy singiel Brudno.

 

“Kiedy Jacek przesłał mi muzykę momentalnie poczułam klimat Bonnie i Clyde i nie miałam złudzeń– tekst musiał być o rabunku, ucieczce, ale także o młodości i jej nieustępliwym przemijaniu.” pisze autorka słów piosenki i wokalistka zespołu Martyna Włodarczyk. 

 

Pierwsza płyta grupy ukaże się na jesieni tego roku i zawierać będzie kilkanaście utworów. Muzyka w większości została skomponowana i nagrana przez Jacka Perkowskiego, a teksty przez Martynę Włodarczyk. W nagrywaniu i pisaniu tekstów brali też udział goście, jak np. Marek Pospieszalski, Rafał Dutkiewicz, czy… Julian Tuwim.

 

 

Linki:
https://www.facebook.com/Brudnoofficial
https://www.instagram.com/brudno_official
https://www.tiktok.com/@brudno_official
https://www.youtube.com/channel/UC0D9ibT-GV7q0HfVQvstfJw