Big Cyc publikuje utwór dla wolontariuszy i sztabów WOŚP – „Mówi Londyn”

 

Zespół Big Cyc udostępnił nowy kawałek, którym chce wesprzeć nadchodzący 29. Finał WOŚP, w tym głównie sztaby oraz wolontariuszy biorących w nim udział. Poniżej możecie posłuchać utwór „Mówi Londyn”.

 

Finał z głową” to hasło przewodnie nadchodzącego 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja skupia się wokół oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wydarzenie odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia – 31.01.2021r. i będzie miało miejsce w wyjątkowo trudnym dla wszystkich czasie. Jak zauważa sam zespół Big Cyc:

W świecie nadal szaleje pandemia. W Holandii godzina policyjna, Wielka Brytania zamknięta, Niemcy zaryglowane, nasi jednak dają radę, są gotowi działać, zbierać pieniądze i ratować życie Polaków tu w kraju ale też poza jego granicami.

I to właśnie dla wszystkich sztabów oraz wolontariuszy, którzy mimo wszystko są gotowi zaangażować się w Finał WOŚP, zespół Big Cyc dedykuje poniższy utwór. Jak dodatkowo możemy przeczytać:

Nagraliśmy tę piosenkę z dedykacją dla wszystkich sztabów WOŚP. Wolontariuszy, którzy bez względu na sytuację angażują się w akcję. (…) Szczególnie mocno chcemy pozdrowić sztab WOŚP w Londynie, tam występowaliśmy kilka razy, tam spotkaliśmy fantastycznych ludzi i zagraliśmy niesamowite koncerty. Pozdrawiamy również sztaby we Franfurcie, Brukseli, Edynburgu, Dundee, Dublinie, Limerick, u Was zawsze czuliśmy się jak w domu. Specjalnie dla WAS- wolontariuszy WOŚP na całym świecie – utwór „Mówi Londyn” z życzeniami zdrowia, byście czuli, że nie jesteście sami, że stoi za Wami siła ludzkich serc.

BIG CYC – Mówi Londyn