Antoni Roker krążkiem „Łobuz” debiutuje na winylu

 

Kilka tygodniu temu ukazał się debiutancki album Antoniego Rokera, którywłaśnie debiutuje po raz drugi. Tym razem na czarnym krążku!

 

Antoni Roker, choć solowo jest pełnoprawnym debiutantem, od lat jest obecny na polskiej scenie rockowej. Do tej pory współtworzył zespoły Wasching Machine oraz Playman, zasilał skład koncertowy grupy Temper Temper, a w latach 2020-2021 piastował posadę głównego gitarzysty w zespole Proletaryat. Po występie w półfinałach XII edycji programu „Mam talent” postawił na w pełni autorskiego rock’n’rolla, czego efektem jest jego debiutancki album „ŁOBUZ”. Krążek, który ukazał się kilka tygodni, nakładem wytwórni 33 Records, jest bezpośrednim odzwierciedleniem tego, kim Antoni Roker jest dziś.

W swoich inspiracjach artysta wskazuje reprezentantów klasycznego rocka – Queens of the Stone Age czy Jacka White’a, lecz sam postanowił wybrzmieć w sercach polskiej publiczności w ojczystym języku. Efekt? Od dawna nikt w polskiej muzyce nie przyłożył z taką finezją i z taką mocą! Muzyka Rokera to zwarte, rockandrollowe kompozycje, oparte na szczerych do bólu tekstach, wściekłych gitarowych riffach, basowych galopadach i spuszczonej ze smyczy perkusji.

 

Antoni Roker – Łobuz

 

Antoni Roker jest również gotowy na to, by ze swoimi superszybkimi i ciężkimi jak stal gitarowymi riffami zaszyć się w Waszym domowym zaciszu, dlatego ŁOBUZ ukazuje się na winylu! Premiera wydawnictwa  miała miejsce 4 sierpnia, a już teraz możecie zamówić swój egzemplarz „ŁOBUZA” na gramofon na stronie wytwórni 33 Records!