„Alfabet rocka. Ozzy Osbourne i Jego Jebacadło.” – szczegóły spektaklu

 

Krakowski Teatr Nowy przygotował niecodzienny spektakl – „Alfabet rocka. Ozzy Osbourne i Jego Jebacadło”.

 

Ozzy Osbourne to niekwestionowana legenda światowej sceny metalowej. Muzyk, pochodzący z Birmingham, od 1969 roku jest wokalistą zespołu zespołu Black Sabbath (z kilkuletnimi przerwami po drodze). Dzięki swoim życiowym oraz scenicznym wybrykom, niezmiennie jest inspiracją oraz muzą wielu przedsięwzięć. Obecnie Teatr Nowy, który mieści się w Krakowie, zaprasza na premierę spektaklu „Alfabet rocka. Ozzy Osbourne i Jego Jebacadło”. O czym będzie przedstawienie?

Ozzy Osbourne, najlepszy heavymetalowy frontman wszech czasów, w swoim spotkaniu z publicznością w bezpretensjonalny, a wulgarny sposób opowiada o tym, jak robi się karierę w show biznesie. A w show biznesie rządzi przede wszystkim sex. Ten wieloletni członek heavymetalowego zespołu „Black Sabbath” opowiada o tym, jak muzyka rockowa była wykorzystywana do promowania satanizmu i wszelkiego rodzaju odchyleń. Kiedy grało „Black Sabbat” na scenie rządziła wóda, kokaina i kobiety.

Podczas spektaklu, na żywo będziemy mogli usłyszeć wykonanie takich utworów jak „War pigs”, „No more tears”, „All my life” czy „Paranoid”.

Jak jednocześnie zaznacza teatr: wydarzenie jest dla widzów o nietypowym poczuciu humoru i bezpruderyjnie dorosłych. Spektakl dla widzów dorosłych, którym uszy nie więdną!

Więcej szczegółów oraz bilety: tutaj

 

Scenariusz: Sławomir Chwastowski/ Reżyseria: Piotr Sieklucki/  Aranże muzyczne: Paweł Harańczyk/ Choreografia: Karol Miękina/ Reżyseria światła: Wojciech Kiwacz/ Charakteryzacja: Artur Świetny/ Asystent: Grzegorz Witek