AFTERLOAD prezentuje klip z gościnnym udziałem gitarzysty zespołu BAJM

facebook | youtube | www

 

Polski rockowy zespół AFTERLOAD prezentuje teledysk w stylu podwójnej ekspozycji. Gościnnie solówkę w „Find My Place” zagrał Adam Drath (BAJM).

 

Formacja AFTERLOAD zaprezentowała w sieci teledysk do utworu „Find My Place„. Kawałek pochodzi z debiutanckiego albumu „Lifeline” z 2019 roku. Gościnny udział w utworze oraz teledysku wziął Adam Drath, którego polski świat muzyczny zna z zespołu Bajm. Muzyk zagrał tutaj solówkę gitarową. Klip, który możecie obejrzeć poniżej, zamyka etap związany z promocją krążka.

Co zespół mówi o powstałym klipie?

Montaż i postprodukcja teledysku wykonana jest w abstrakcyjnym stylu podwójnej ekspozycji (double exposure) stąd klip ma dość artystyczny charakter. Teledysk w metaforyczny sposób oddaje treść utworu, który mówi o poszukiwaniu przez każdego z nas swojej własnej drogi w życiu, o tym, że popełniamy błędy ale jednocześnie umiemy podejmować też dobre decyzje, o tym, że za naszym każdym krokiem, czy to trafnym czy też nieudanym idą konsekwencje, a każdy z nas ludzi próbuje odnaleźć w tym wszystkim swoje miejsce – czymkolwiek ono dla nas będzie.

AFTERLOAD feat. Adam Drath – Find My Place

 

Afterload – Lifeline – spis utworów:

01. The Anchor Point
02. Find My Place (feat. Adam Drath)
03. Walk the Line (feat. Łukasz 'Luke’ Drapała)
04. Rise Above
05. What’s Done Is Done (feat. Piotr 'Voltan’ Sikora)
06. From Twelve to Eleven
07. Let You Go (feat. Piotr 'Voltan’ Sikora)
08. Beneath Your Feet
09. Open Your Eyes