„Adam the Apostate – Nergal the Heretic” – kolejny zwiastun filmu o Nergalu dostępny w sieci

„Ci, którym podoba się moja książka, mogą potraktować to jako jej uzupełnienie”
Nergal

 

Coraz bliżej do premiery filmowej biografii Adama Nergala Darskiego, lidera formacji Behemoth! Zobaczcie zwiastun filmu „Adam the Apostate – Nergal the Heretic”.

 

Adam Michał Darski, w świecie muzycznym znany głównie jako Nergal.  Urodzony 10 czerwca 1977 w Gdyni. Muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, multiinstrumentalista oraz producent. Od wielu lat występuje jako frontman w black-deathmetalowym zespole Behemoth, którego jest również współzałożycielem. Postać Nergala od wielu lat wzbudza kontrowersje. On sam nie raz wspominał, że lubi prowokować. W efekcie – kilka razy miał okazję stanąć przed sądem. 

Życiem Nergala zainspirował się szwedzki reżyser – Claudio Marino, który postanowił stworzyć filmową biografię artysty. Nie będzie to jednak pierwsza współpraca, którą panowie mają na koncie. Claudio odpowiedzialny jest za teledysk do utworu „A Forest„, który jest coverem The Cure. Ponadto, tworzył on również dla zespołów Ghost czy Watain.

Film „Adam the Apostate – Nergal the Heretic” światło dzienne ujrzy dokładnie w Black Friday27 listopada 2020 roku. Ruszył już preorder. Oprócz tego, że film będzie można zakupić w formie streamingu czy płyty DVD, dostępny będzie również na kasetach VHS! Ostatnia opcja jest mocno limitowana, bo dostępna jedynie w ilości 27 sztuk.

 

„Adam the Apostate – Nergal the Heretic” – zwiastun 3

 

„Adam the Apostate – Nergal the Heretic” – zwiastun 2

 

„Adam the Apostate – Nergal the Heretic” – zwiastun 1