ACCEPT kolejnym singlem zapowiada nadchodzącą płytę – „Too Mean To Die”

 

Poznaliśmy kolejny singiel, którym niemiecka formacja Accept zapowiada nadchodzącą płytę – „Too Mean To Die”. Posłuchajcie kawałka „Zombie Apocalypse”.

 

Niemiecka formacja Accept zapowiada nowy album! Płyta Too Mean To Dieświatło dzienne ujrzy już niebawem, bo 29 stycznia. Wydana zostanie nakładem Nuclear Blast. Zespół obecnie nagrywa w składzie: Wolf Hoffmann, Mark Tornillo, Christopher Williams, Uwe Lulis, Martin Motnik oraz Philip Shouse.

Znamy również okładkę wydawnictwa, którą możecie ocenić sami:

Too Mean To Die” będzie 16-tym albumem w dyskografii formacji Accept. Krążek zarejestrowano w Nashville (USA), przy pomocy producenta Andy’ego Sneap’a. Znajdziemy na nim jedenaście utworów:

1. Zombie Apocalypse
2. Too Mean To Die
3. Overnight Sensation
4. No Ones Master
5. The Undertaker
6. Sucks To Be You
7. Symphony Of Pain
8. The Best Is Yet To Come
9. How Do We Sleep
10. Not My Problem
11. Samson And Delilah (Instrumental)

Poniżej możecie obejrzeć stworzone do utworu „Zombie Apocalypse” wizualnego wideo. Jak zespół zapowiada kawałek: wybrany singiel zawiera wskazówkę o pewnej rozprzestrzeniającej się chorobie naszych czasów i zapewnia, że nie jest to panujący obecnie koronawirus. Jak dodaje Mark Tornillo, wokalista Accept:

Oni są wszędzie, nie mogą odłożyć swoich telefonów. Nie mogą ich naładować: nie mogą oderwać oczu od wyświetlaczy! To apokalipca zombie!

 
 

 

ACCEPT – Zombie Apocalypse