7. urodziny Gorgonzolli w warszawskim klubie Remont!

[WYDARZENIE PRZENIESIONE]

 

Na początku kwietnia zapraszamy do warszawskiego klubu Remont. Odbędzie się tam koncert urodzinowy zespołu Gorgonzolla. Podczas wydarzenia nie zabraknie gości specjalnych!

 

Urodziny Gorgonzolli to już swoista tradycja. Tym razem zespół obchodzić będzie siódmą rocznicę powstania. A wiadomo – urodziny to doskonała okazja, żeby spotkać się z fanami. Ze sceny usłyszymy numery z ’Konsumpcji’ oraz takie kawałki jak ’Bez zbędnych słów’ czy ’Sztuczne Pokolenie’.

Zespół jak zawsze do wspólnego świętowania zaprosił inne zaprzyjaźnione grupy. Tym razem scenę dzielić będzie z Ereles oraz Kapibarami.

Wydarzenie możecie śledzić na Rockowej Mapie Polski.

Gorgonzolla – Czołgi

W 2013 roku zespół Gorgonzolla rozpoczął swoją koncertową drogę, która trwa do dzisiaj. W tym krótkim czasie, grupie udało się zagrać koncerty w całej Polsce, jednocześnie towarzysząc na scenie takim zespołom jak: Nocny Kochanek, Kabanos, Luxtorpeda, KSU i Closterkeller oraz występując na 22. Przystanku Woodstock i 25. Pol’and’Rock Festival.

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!

ERELES – W Tę Noc

ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to trzech muzyków grupy KABANOS z wieloletnim, bogatym doświadczeniem scenicznym. Jednym z wielu sukcesów muzyków jest „Złoty Bączek” Przystanku Woodstock, czyli nagroda publiczności za najlepszy koncert. 
„Krok Odwagi”, to tytuł wydanej w 2018 roku debiutanckiej płyty, ciepło przyjętej przez odbiorców i rozgłośnie radiowe. Obecnie zespół szykuje materiał na drugi album, który wyda w 2020 roku. Ich muzyka zaraża publiczność połączeniem rocka i grunge’u z dawką elektronicznych brzmień. Teksty stanowią obserwację świata i człowieka, relacji międzyludzkich, a wszystko to podane w języku polskim. 

 

Kapibary – Nie każ mi jechać tą szosą (do Radomia)

Kapibary – Kapibara wielka – największy żyjący współcześnie gatunek gryzonia z rodziny kawiowatych. Są zwierzętami wodno-lądowymi i wiodą życie na otwartej przestrzeni. Komunikują się używając systemu gwizdów i chrząkań. Azcarte wskazuje na 5 zróżnicowanych dźwięków wydawanych przez kapibary wielkie. Poranek to dla stada czas wypoczynku w wodzie, najchętniej w zacienionym miejscu. W najgorętszych częściach dnia kapibary wielkie lubią się tarzać w błocie lub na płyciźnie. Aktywność i żerowanie zaczyna się późnym popołudniem i trwa do nocy. 
 Zespół założony przez kilku znajomych poszukujących możliwości wspólnego tworzenia muzyki. Za dobór słów i muzyków odpowiedzialność zrzucamy na Bercika (bo każdy zna Bercika).