Zespół Pusta Przestrzeń prezentuje debiutancki minialbum „Pustka”

Facebook | Instagram | YouTube | Bandcamp | Spotify | Tidal | Soundcloud

 

Zespół Pusta Przestrzeń w połowie marca wydał debiutancki minialbum. Zapraszamy do posłuchania!

 

Pusta Przestrzeń to rzeszowska formacja, która swoich początków sięga 2015 roku. Muzycznie oscylują wokół alternatywnego rocka. Zespół właśnie wydał swoją pierwszą EP-kę zatytułowaną „Pustka”. Premiera miała miejsce 13 marca (piątek!) o godzinie 13:13. Okładkę udostępniamy poniżej. Płyta dostępna jest na platformach streamingowych i znajdziemy na niej cztery autorskie kompozycje.

Jak zdradzają muzycy:

To muzyka będąca wypadkową gustu muzycznego nas wszystkich. Każdy z naszej czwórki słucha na co dzień nieco innych wykonawców. Jako odbiorcy muzyki poruszamy się więc w różnorodnych gatunkach, ale jako twórcy staramy się przenosić wszystko to, co nas inspiruje, na własne kompozycje i znaleźć wspólny mianownik. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy może odnaleźć w naszych piosenkach coś dla siebie.

 

O czym jest „Pustka”?

To cztery utwory, które każdy może zinterpretować po swojemu, jednak – jak wskazuje sam tytuł – dominuje melancholijny nastrój. W tekstach można odszukać historie dziejące się obok nas lub nawet odnieść je do własnego życia. Każdy bowiem na pewnym etapie w mniejszym lub większym stopniu mierzy się z pewnymi problemami natury społecznej, jak choćby brak zrozumienia, poczucie odosobnienia czy nawet samotność.

Pusta Przestrzeń – posłuchaj nowego minialbumu „Pustka”