Zespół PnX promuje nowe wydawnictwo – „Testosterock ” – teledyskiem do utworu „Syn Dawida”.

Warszawska formacja PnX na nudę nie może narzekać! Panowie wydali całkiem niedawno debiutancką płytę – „Testorerock„, która zbiera bardzo dobre recenzje. Premiera krążka odbyła się w lipcu tego rocku i zawiera 12 autorskich kompozycji. Album został oceniony na  4/5 gwiazdek we wrześniowym numerze Teraz Rock!

 

Jeszcze we wrześniu zespół nagrał wysokobudżetowy (45zł za pizzę) teledysk do utworu „Syn Dawida„. Za scenografię posłużyły warsztat i salon Twin Peaks Harley-Davidson, będące idealnym tłem wydarzeń opisywanych w tekście utworu. 

 

Sam zespół swoje wydawnictwo określa następująco:

Klasyczna rockowa formuła w połączeniu z tekstami poruszającymi w humorystyczny sposób tematy fundamentalne każą Wam po koncercie zweryfikować zawartość garażu, lodówki, garderoby i sypialni.

 

PnX – Syn Dawida

 

(Groove Metal / Classic Heavy Metal / American Hard Rock) 
 
Gdyby krew, pot i mięśnie miały brzmienie, brzmiałyby właśnie tak, jak muzyka gatunku „Testosterock” grana przez tę warszawską grupę (a może raczej bandę). Finaliści Warszawskiej Emergenzy 2017, Warszawskiego Hard Rock Rising 2017, entuzjaści mięsa. Kto ich zna, ten wie, że po koncercie zabawa się nie kończy.

Pierwszym wydawnictwem zespołu było demo wydane w lipcu 2017 roku, zawierające 3 wybrane przez fanów utwory grupy. Dwa lata później, w lipcu 2019 ukazał się pierwszy krążek długogrający, zawierający 12 kolejnych autorskich kompozycji. Testosterock – bo tak zatytułowane zostało wydawnictwo – został oceniony na  4/5 gwiazdek we wrześniowym numerze Teraz Rock. 
 

Zespół tworzą:

Paweł Bebłot – wokal, gitara ustępująca

Romeo Karpiński – gitara prowadząca

Piotr Krajewski – perkusja, cowbell

Maciej Szczerbicki – gitara basowa