Zespół Hateful Five zaprasza na jesienne koncerty – Thrashing Machine Tour!

www | facebook | youtube | instagram

 

[trasa została przeniesiona na przyszły rok]

 

Zespół Hateful Five zaprasza na jesienną trasę Thrashing Machine Tour! Zaplanowanych jest łącznie osiem koncertów, które promować będą nowy materiał grupy.

 

Hateful Five – warszawska formacja – wraca na scenę! Zaplanowane koncerty w ramach Thrashing Machine Tour promować będą nowy materiał nad którym grupa obecnie pracuje. Gotowe są już pierwsze kompozycje, które prawdopodobnie pojawią się na kolejnym LP. A ten planowany jest na końcówkę 2021 roku! Hateful Five w swoim stylu skupia się na porządnej dawce thrashowego grania, aby po chwili sięgnąć po rejony zahaczające stylistycznie w groove/death metal.

Thrashing Machine to nawiązanie do korzeni, z których wyrósł zespół czyli szeroko pojętego thrash metalu wzbogaconego o charakterystyczne brzmienia wielu innych styli. Wszystko to daje iście wybuchową mieszankę, której musicie spróbować sami na koncercie!

 

 

Thrashing Machine Tour – szczegóły koncertów

Przed nami koncerty w ramach Thrashing Machine Tour, podczas których usłyszymy nowy materiał zespołu Hateful Five. W secie koncertowym nie zabraknie również klasyków, które za każdym razem porywają publikę do wspólnego szaleństwa: „Winny” czy „Będę Twoim strachem”.

Podczas trasy zaplanowanych jest osiem koncertów w różnych częściach Polski, które na bieżąco możecie śledzić na Rockowej Mapie Polski lub na profilu facebook grupy.

Zaplanowane koncerty:

19.09 – Jambar – Szczecin

26.09 – Carpenter Inn – Olsztyn

02.10 – Pub Pod Ratuszem – Łomża

03.10 – Black Pub Komin – Suwałki

17.10 – Rider’s Pub – Lublin

30.10 – Potok –  Warszawa

07.11 – Wrocław

21.11 – Poznań

 

Hateful Five

Pięciu nienawistnych, każdy z innej bajki – tak w jednym zdaniu można podsumować tę iście kinową obsadę. Wypadkowa naszego grania to splot różnych inspiracji: zaczynając od melodyjnego heavy metalu, przez punkowy wrzask aż po brutalnie szybki thrash metal. Określamy swoją muzę jako wpie**** metal.
W treściach koncentrujemy się na tych dotyczących emocji człowieka: jest wściekle, jest rzewnie, jest złość, nostalgia i pytania: kim jestem?
Stawiamy pytania nie udzielając odpowiedzi – tę musisz odnaleźć sam. To jak, jedziesz z nami?

Aktualny skład:
Sebastian Makówka – wokal
Rafał Szewczyk – perkusja
Sebastian Górecki – gitara basowa
Mikołaj Mroczek – gitara prowadząca
Edgar Makara – gitara rytmiczna

 

Hateful Five – Będę Twoim Strachem (Live in Potok)