Zespół Na Górze udostępnia w sieci cały album „Satysfakcja”!

 

Zespół Na Górze udostępnił w sieci cały album „Satysfakcja”. Płyta ukazała się w 2003 roku i była drugą w dorobku.

 

Na płycie zagrali dawni członkowie zespołu: Robert Bartol (śpiew), Lo (bas) oraz Maniek (gitara, flet), czyli obecnie dwa Strachy Na Lachy. Reszta ówczesnej ekipy, to grający i śpiewający do dziś: Adam, Robert, Kris i Woju.

Krążek w dalszym ciągu można nabyć. Szczegóły: http://nagorze.org/plyty

 

Na Górze o płycie:

Druga płyta, nowe utwory i prawie ten sam zespół, który dwa lata temu nagrał „Rre generację”. Prawie, bo odszedł od grupy Robert Królski, grający wówczas na przeszkadzajkach (wyjazdy i występy nigdy nie były jego ulubionym zajęciem, więc wybrał domowy spokój). Równocześnie pojawił się Krzysztof 'Kris’ Nowicki, który brzmienie zespołu rozszerzył o klawisze. Oprócz twórczości grupy, chcieliśmy na tej płycie pokazać choć kawałek atmosfery DPS, w którym mieszka część składu grupy. Stąd tu i ówdzie dźwięki i wypowiedzi, które udało nam się złowić chodząc po korytarzach, zaglądając w różne miejsca, rozmawiając. Sporą część 2003 roku spędziliśmy w drodze. Koncerty są przede wszystkim spotkaniami – głównie z publicznością, ale też z innymi muzykami. Pozostaje po nich chęć zrobienia czegoś wspólnie. Stąd zaproszenie Tomasza Budzyńskiego do zaśpiewania razem z nami w studiu. Teraz ta płyta staje się spotkaniem z Wami…

Na Górze – Satysfakcja

 

Robert Bartol – wokal

Adam Kwiatkowski – wokal

Lo – bas

Mariusz Nalepa – gitara elektryczna

Krzysztof Nowicki – klawisze

Wojciech Retz – gitara akustyczna

Robert Wasiak – perkusja

Gość: Tomasz Budzyński – śpiew (16)

Nagrania, mix i mastering: Tomasz Rożek, Studio Q, Piła (utwór „W codzienności”: Edward Sosulski, Studio Psalm, Warszawa)

Producent i wydawca: Na Górze – 2003 (dofinansowano z „Programu Młodzież w Działaniu”)