Zespół Gorgonzolla zdradza szczegóły nowego albumu!

Na zdjęcie od lewej: Piotr 'Colin’ Koliński, Tomasz 'Mrozu’ Mrozowicz, Kinga 'Alga’ Adamczak, Bogumił 'Boogie’ Panuciak, Michał 'Ekspert’ Szatanowski, Dominik 'Kudłaty’ Pajewski

 

Zespół Gorgonzolla zdradza nam szczegóły dotyczące swojego drugiego albumu! Premiera „Konsumpcji” planowana jest na październik 2019.

 

Krążek będzie zawierał 12 utworów: 

1. Zagubieni / 2. Czołgi / 3. Konsumpcja / 4. Paradoks snu / 5. Popiół / 6. Sztuczne Pokolenie / 7. Uratuj mnie / 8. Samotność w tłumie / 9. W knajpie na dnie piekła / 10. Ludzie idealni plus gość specjalny / 11. Bez zbędnych słów / 12. Dziękujemy i przepraszamy

Jeszcze nie znamy okładki albumu. Za to wiemy, że rejestracją zajął się Andrzej Szugiero. 

Zaplanowany jest też koncert premierowy, który odbędzie się w warszawskim klubie Potok 19 października. 

Jak zdradza sam zespół: 

To inna Gorgonzolla, jednak nadal tak samo szczera i idąca swoją drogą, z kilkoma niespodziankami. Brzmi sztampowo? Być może, jednak tak jest w rzeczywistości i nic na to nie poradzimy 😉  Staraliśmy się oddać Wam najbardziej to, co siedziało w nas przez te klika lat. Zmiany w składzie, zmiany w życiu osobistym, poważne decyzje itd. To dojrzalsza płyta niż 'Eksploatowani’, tak nam się wydaje.

Poniżej przedpremierowo utwór „Popiół”. 

 

Gorgonzolla – Konsumpcja płytą tygodnia

Z końcem marca 2020r. płyta „Konsumpcja” została wybrana płytą tygodnia w Rock Kompas. To 12 autorskich kompozycji z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. Słuchaj online!