Zespół Dżem puszcza oko do fanów i sprzedaje… dżem!

 

Sprzedaż bluz, naszywek, przypinek? Już to wszystko przerabialiśmy! Teraz przyszła pora na coś z górnej półki! Oto ekologiczny dżem od zespołu… Dżem!

 

Mówi się, że podobno ogranicza nas tylko wyobraźnia. Legenda polskiego rocka – zespół Dżem – w końcu puszcza oko do swoich fanów. Grupa postanowiła włączyć do swojego sklepu nowy produkt – który niewątpliwie nawiązuje do nazwy. Od jakiegoś czasu w ofercie dostępny jest… dżem! Możemy zakupić kilka smaków: truskawkowy, malinowy, porzeczkowy oraz agrestowy. Wszystkie produkty są z półki PREMIUM oraz są ekologiczne.

 

 

Okazuje się, że na sprzedaż dżemu grupa wpadła dzięki swoim fanom! Jak komentuje to sam zespół?

 Niejednokrotnie po koncertach dostawaliśmy od Was jako dowód sympatii słoiczek pysznego domowego przetworu, produkt ten gościł również na okładce zapisu „Spodkowego” koncertu z 92r., a nawet w jednej z naszych piosenek z płyty „2004”. Tym razem to my chcielibyśmy zaproponować Wam gadżet w postaci serii przepysznych, ekologicznych Dżemowych dżemów. Teraz sami możecie skosztować ile Dżemu jest w dżemie – a może ile dżemu jest w Dżemie? Gorąco polecamy!

Dżemy zakupić możemy w oficjalnym sklepie zespołu (tutaj).

 

Dżem – Whiskey