Zeppelinians z koncertem w warszawskim VooDoo Club!

 

Trójmiejska formacja Zeppelinians wraca ponownie do Warszawy! Na koncert zapraszamy do warszawskiego VooDoo Club już w połowie marca!

 

Czy myśleliście kiedyś, aby znaleźć się na koncercie LED ZEPPELIN? Wiemy, że szanse na to, aby zobaczyć Zeppelinów na żywo są znikome. Można za to posłuchać ich muzyki w wykonaniu ZEPPELINIANS. Założony przez trójmiejskich muzyków zespół od 2017 roku z powodzeniem koncertuje w klubach i na festiwalach zarówno w Polsce jak i w Europie zbierając mnóstwo pozytywnych opinii. Działalność zespołu została doceniona m.in. przez Piotra Kaczkowskiego, za sprawą którego można usłyszeć ZEPPELINIANS na antenie Radiowej Trójki. Do VooDoo Club zawitają po raz trzeci.

Zeppelinians – Tribute Band to grupa muzycznych fanów zespołu Led Zeppelin, którzy wykonują utwory tej supergrupy z wielką pasją i zaangażowaniem, a ich pełne energii show trwa ponad 2 godziny. Panowie z Zeppelinians dają z siebie wszystko. Wspólnie tworzą niesamowity klimat. I przede wszystkim sami bardzo dobrze się przy tym bawią!

 

Szczegóły dojazdu do klubu oraz bilety.