Zenek Kupatasa z nowym teledyskiem do utworu „Twardziel”

 

Kilka dni temu swoją premierę miał teledysk do utworu „Twardziel”. Kawałek pochodzi z ostatniej płyty Zenka Kupatasy – O!

 

28 listopada 2020 roku światło dzienne ujrzała ostatnia płyta Zenka Kupatasy – O! Jest to album przeznaczony dla wszystkich zwolenników lekkiego podejścia do życia, a całość powstała na dużym spontanie. Album „O!” jest ósmym krążkiem w solowym dorobku muzyka.

Wydawnictwo zawiera 12 autorskich kawałków:

01. Zew // 02. Maszyna pajęczyna // 03. Faux pas // 04. Oczko w głowie // 05. Róża // 06. Światło // 07. Rzepaki // 08. Słoneczko // 09. Budzik // 10. Mantra // 11. Awatary // 12. Twardziel

Muzyk przyznaje, że płyta jest wynikiem panującego od wielu miesięcy lockdownu. Jest to jednocześnie pierwszy album skomponowany i nagrany z taką pieczołowatością i dbałością o szczegóły, o którą Zenka nikt by nie podejrzewał.

Teraz w sieci pojawił się oficjalny teledysk do jednego z utworów z płyty. Klip do kawałka  „Twardziel” kręcono w różnych plenerach, w ciągu całego roku. Znajdziemy tutaj ujęcia znas rzeki Jeziorka i lasu w Bogatkach, znad rzeki Jeziorka w Głoskowie, z pola rzepaków w Lesie Kabackim czy pola rzepaków w Oborach. Zenek udał się również do aleji klonów srebrzystych w Mieszkowie oraz na wydmy do Czarnkowa.

 

Zenek Kupatasa – Twardziel