Wizja Lokalna – premiera albumu „Mimo wszystko. Przede wszystkim”

 

Za nami premiera debiutanckiego albumu poznańskiej formacji Wizja Lokalna. Krążek „Mimo wszystko. Przede wszystkim” jest już dostępny do zakupu.

 
 
26 kwietnia światło dzienne ujrzał pierwszy długogrający album formacji Wizja Lokalna. Krążek „Mimo Wszystko. Przede Wszystkim” to 11 autorskich kompozycji. Płytę cechuje niezwykle mocne rockowe uderzenie. Dlatego też wydawnictwo jest skierowane do wszystkich fanów rockowego grania. Albumu można posłuchać w serwisach streamingowych.
 
Na płycie nie zabrakło gości specjalnych. Usłyszymy na niej między innymi Grzegorza Kupczyka, którego znamy doskonale z takich zespołów jak Turbo czy Ceti oraz poznańskiego rapera i producenta – Respo.
 
 

Album „Mimo Wszystko. Przede Wszystkim” został nagrany w składzie:

Erwin Kornacki – wokal
Bartosz Bogusz – gitara
Marek Górecki – gitara
Tomasz Antonik – bas
Illia Kanapelka – perkusja

 

Wizja Lokalna – Lustro

 
 
Jak zdradza nam Bartosz Bogusz, gitarzysta Wizji Lokalnej:
Utwory na płytę są przekrojem całej naszej dotychczasowej działalności, ponieważ znajdują się na niej utwory z samych początków istnienia zespołu, np. „Stalowe Drzewa” jak i nowe kompozycje, choćby „Płatek Śniegu”. Zatem ten materiał można powiedzieć powstawał 5 lat, w niektórych przypadkach z mniejszymi lub większymi modyfikacjami.
A Marek Górecki (także gitarzysta) dodaje:
To muzyka dla wszystkich, którzy kochają dobrego rocka! Dlatego i my mocno zachęcamy do sprawdzenia „Mimo wszystko. Przede wszystkim”.