Wiewiórka na Drzewie singlem „Obłuda” zapowada nowe wydawnictwo!

 

Mijają 4 lata od wydania ostatniego albumu zespołu Wiewiórka na Drzewie – „To mi szumi”. Grupa już teraz kończy pracę nad kolejnym krążkiem, którego nazwy jeszcze nie zdradza! Ale już teraz zapowiada nowe wydawnictwo utworem „Obłuda”. 

 

Po 4 latach od wydania „To mi szumi”, zespół Wiewiórka na Drzewie kończy pracę nad kolejnym albumem. Tytułu jednak jeszcze nie poznamy! Wiemy natomiast, że krążek światło dzienne ujrzy jeszcze w tym roku! Oczekiwanie na nową płytę umili nam teledysk do utworu „Obłuda„, który poznaliśmy 10 października. Panowie z Wiewiórki na Drzewie już przyzwyczaili nas do komentowania otaczającej rzeczywistości, szczególnie tej politycznej, za pomocą niesztandarowej muzyki i tekstów. Nie inaczej jest oczywiście i tym razem!

 

Utwór „Obłuda” wprowadzi was w świat polityki. Ale nie tej z telewizji i pierwszych stron gazet… To będzie świat, który od dziesiątek lat funkcjonuje w kuluarach tego zacnego biznesu.

 

Po tym poznasz prawdziwą obłudę

Przed kamerą plują jadem na zapleczu piją wódę

 

Wiewiórka na Drzewie – Obłuda

 

Wiewiórka na Drzewie to obecnie jedyny polski przedstawiciel nurtu “Pitu pitu”, który jest poplątaniem wszelkich gatunków muzycznych. Fani rocka znajdą tu kilka przeraźliwie mocnych riffów, miłośnicy reggae odkryją jej niezwykle pozytywny przekaz i ogromne pokłady Wiewiórkowej energii, sympatycy ska słysząc skoczne dźwięki zapewne w bezruchu nie wytrzymają, a fani disco… też są już blisko.

WnD to niewątpliwie jeden z najweselszych i najbardziej pozytywnie zakręconych zespołów na kuli ziemskiej. Każdy ich występ sprawia, że chce się zobaczyć ich na żywo po raz kolejny. Doskonale wiedzą o tym Woodstockowicze, który co roku aktywnie uczestniczą w Wiewiórstock’u – organizowanej przez Wiewiórki najpiękniejszej leśnej imprezie na świecie, odbywającej się od 2008 r. podczas każdego Przystanku Woodstock.

Jedno jest pewne – nie ma takiej imprezy, której Wiewiórka nie potrafiłaby rozkręcić. Nie wierzysz? Przyjdź na najbliższy koncert i przekonaj się o tym na własnej skórze!