Whitesnake ogłasza pożegnalną trasę koncertową w tym koncert w Polsce

 

Zespół Whitesnake postanowił zejść ze sceny muzycznej! Grupa ogłosiła pożegnalną trasę koncertową, w ramach której zawitają również do Polski.

 

Formacja Whitesnake założona została w 1978 roku przez byłego wokalistę Deep Purple – Davida Coverdale’a. Na przestrzeni lat, ich wydawnictwa wielokrotnie pokrywały się platyną. Na koncie mają łącznie 14 albumów studyjnych. Obecnie zespół wraca na deski scen by w ramach trasy Farewell Tour pożegnać się ze swoimi fanami. Na koncertach usłyszymy cały przekrój muzyczny grupy.

Obecnie Whitesnake tworzą: DAVID COVERDALE (wokal), REB BEACH (gitara/wokal), JOEL HOEKSTRA (gitara/wokal), MICHAEL DEVIN (bas/wokal), TOMMY ALDRIDGE (perkusja), MICHELE LUPPI (klawisze/wokal) oraz DINO JELUSICK (klawisze/gitara/wokal). I to właśnie w tym składzie zespół zawita do Polski w 2022 roku.

Jak zdradza David Coverdale:

Jesteśmy naprawdę podekscytowani i nie możemy się już doczekać, aby wystąpić w krakowskiej TAURON Arenie w 2022 r. na trasie Farewell Tour, świętującej dziedzictwo Whitesnake, z utworami, które od prawie 50 lat podbiją rockowe listy przebojów na całym świecie. Jestem absolutnie zachwycony, że mogę powitać w szeregach Whitesnake niezwykle uzdolnionego DINO JELUSICKA. Zwróciliśmy na niego uwagę już 2 lata temu, kiedy graliśmy razem w Zagrzebiu. Pokochacie go! Jestem bardzo zaszczycony i wdzięczny, że od prawie 50 lat nadal mogę koncertować na tej planecie.

Whitesnake – Farewell Tour – koncert w Polsce

Zespół Whitesnake ogłasza pożegnalną trasę koncertową. W ramach tournee Farewell Tour grupa wystąpi w Polsce w krakowskiej Tauron Arenie dokładnie 12 czerwca 2022 roku. Formacji towarzyszyć będzie zespół Europe.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży 10 września. Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • Płyta – 220 PLN
  • Sektory I kat. – 290 PLN
  • Sektory II kat. – 260 PLN