WAKE UP & Lubuskie Dobrze Rockuje Festiwal – szczegóły tegorocznej edycji

 

W tym roku festiwal Wake Up and Live łączy swoje siły z wydarzeniem Lubuskie Dobrze Rockuje Fest. Poznajcie szczegóły festiwalu Wake Up and Lubuskie Dobrze Rockuje!

 

Wake Up and Live  to Festiwal Muzyki i Sztuki, który od 2007 roku odbywa się w Sulęcinie (województwo Lubuskie). Głównym organizatorem jest Sulęciński Ośrodek Kultury. Nie był to jedyny festiwal, jaki SOK organizował w swojej okolicy. Co roku odbywała się również edycja Lubuskie Dobrze Rockuje Fest. I te dwa wspomniane wydarzenia są w tym roku połączone w jeden festiwal – Wake Up and Lubuskie Dobrze Rockuje!

Tegoroczna edycja potrwa jeden dzień i odbędzie się dokładnie 7 sierpnia. Będzie miała miejsce na „Scenie Pod Lipą„, która mieści się na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Jak zapowiadają organizatorzy:

W tym roku będzie rockowo, alternatywnie, zadziornie i soczyście gitarowo, a to za sprawą specjalnie zaproszonych gości, równiez z zagranicy.

Na festiwalowej scenie usłyszymy: Meteroids, Brevki, Deaf Wankers z Francji, Chałtcore, Łukasz Łyczkowski & 5 RANO oraz GraVity Off.

W tym roku festiwalowi towarzyszą działania związane ze Street Art’em. Odbędą się warsztaty, wystawy, spotkania oraz projekcje filmowe.
 
 
 

Wake Up & LDR Festival – szczegóły:

 

Data: 7 lipca 2021

Miejsce: Scena pod Lipą / SOK,
ul. Moniuszki 1, Sulęcin (województwo Lubuskie)

Bilety: od 30
rezerwacja biletów pod nr tel. 506070879
SMS o tresci: Wake Up + imię i nazwisko + ilość biletów

Organizator: Sulęciński Ośrodek Kultury

Zespoły, które wystąpią:

  • Meteroids
  • Brevki
  • Deaf Wankers
  • Chałtcore
  • Łukasz Łyczkowski & 5 RANO
  • GraVity Off

Oficjalne wydarzenie facebook: tutaj