VooDoo Club – szeroko pojmowana alternatywna przestrzeń!

facebook | www | twitter | instagram

 

VooDoo Club – szeroko pojmowana alternatywna przestrzeń!

 

VooDoo Club to jedno z tych miejsc, o które każdy odwiedzający Warszawę powinien zahaczyć. A miejscowi doskonale je już znają. Jest to bez wątpienia jeden z ciekawszych klubów, który my sami odkryliśmy w naszej rockowej podróży. Oficjalnym patronem jest Anja Orthodox – wokalistka legendarnego zespołu Closterkeller.
 
Klub zajmuje ponad 500 m2 i mieści się w starych zabudowaniach. Jego obecny adres to: Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A – dawne, kultowe Bema 65. Dojazd do klubu jest bardzo prosty. Wystarczy wysiąść na Warszawie Zachodniej, a stamtąd już dosłownie 5 minut spaceru.
 
 
VooDoo Club określa się mianem alternatywnej przestrzeni. Oznacza to, że oprócz rockowych koncertów, znajdziemy tutaj również pokazy burleski, imprezy klubowe czy odważniejsze spotkania 18+. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jak mówią managerowie klubu:
Staramy się skupiać wokół wielu różnorodnych wrażliwości estetycznych – nastawiamy się na to co jest niebanalne, ponadprzeciętne i intrygujące. Stawiamy na prezentację jak najszerszej oferty wydarzeń alternatywnych: od imprez klubowych (k-pop, disco, techno, psytrance, goth) przez wszelkiej maści koncerty (rock, folk, metal, punk, alternative) po burleskę i spotkania środowisk BDSM. U nas zawsze znajdziecie zrozumienie dla swojej sztuki i wszelką pomoc w jej realizacji oraz przedstawieniu szerszemu gronu odbiorców.
 
Klub dysponuje fachową obsługą, kompetentną ochroną oraz profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Z klubem od samego początku współpracuje Wolfram Lighting. Posiada 3 sceny:
 
Stage 1 (duża sala koncertowa, część klubowa z miejscami siedzącymi, palarnia, łazienki, bar, bakcstage, nagłośnienie, oświetlenie).
 
 
 
 Stage 2 (mała sala koncertowa połączona z miejscami siedzącymi, łazienki, bar, bakcstage, nagłośnienie, oświetlenie)
 
 
  
 

Open Air (scena zewnętrzna działająca tylko w okresie letnim, połączona z ogródkiem piwnym przed klubem, grill, nagłośnienie, oświetlenie)

 

VooDoo Club – Warszawa

Zapraszamy do współpracy wszystkich artystów, organizatorów, promotorów oraz animatorów kultury. U nas zawsze znajdziecie zrozumienie dla swojej sztuki i wszelką pomoc w jej realizacji oraz przedstawieniu szerszemu gronu odbiorców.

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa
Koncerty, imprezy, wynajem – kontakt@voodooclub.pl
Promocja i marketing – promocja@voodooclub.pl