VooDoo Club – Bodzis | Marne Szanse | Eiffel Towels

 

Różne wariacje rockowego grania na jednej scenie? Zapraszamy do warszawskiego klubu VooDoo Club! Przed nami wieczór przepełniony dobrymi, rockowymi dźwiękami!

Na scenie zobaczymy:

Bodzis (Rock / Hard Rock)
Marne Szanse (Rock / Punk Rock / Electronic)
Eiffel Towels (Rock)

 

Szczegóły wydarzenia.

 

 

BODZIS – Łódź

instagram | facebook

Niewątpliwie zespół powstał z inicjatywy Bogdana Ż. (nie)znanego szerszej publiczności jako Bodzis. Nie za gruby, nie za chudy. Nie za ładny, nie za brzydki… Taka też jest jego muzyka. W 2019 zespół wydał swoją pierwszą EP – „Bryzol”.

 

MARNE SZANSE

instagram | facebook | www

Nazywamy się MARNE SZANSE, a nasza muzyka to energetyczna mieszanka rocka, punka i elektroniki. W naszych piosenkach, zainspirowanych dokonaniami między innymi Franz Ferdinand, The Killers i Bloc Party, łączymy punkową energię mocnych gitar z elektronicznym brzmieniem syntezatora oraz dyskotekowym beatem. Uwielbiamy lata 80. i fuzje gatunków pozornie niemogących razem egzystować. Śpiewamy po polsku, jednak nasza muzyka jest uniwersalna – na całym świecie ludzie kochają tańczyć.

 

EIFEL TOWELS – Warszawa

facebook

Eiffel Towels to powstały we wrzesniu 2014 roku zespół grający rocka alternatywnego. W imię neoromantycznych wartości, piętnujemy pomyłki życiowe, przejęzyczenia i te błędy, które celowo popełniamy, bojąc się żyć pełnią życia.