The Dead South utworem „You Are My Sunshine” zapowiada nowe nadchodząca wydawnictwa

 

W sieci znajdziemy nowy singiel, który zespół The Dead South zapowiada nadchodzące wydawnictwo!

 

Na początku przyszłego roku swoją premierę będą mieć dwie nowe EPki formacji The Dead South. Premiera albumu Easy Listening for Jerks, Pt. 1″ oraz „Easy Listening for Jerks, Pt.2” zaplanowana została na 4 marca 2022r. Będzie to łącznie 12 kawałków, w których (zgodnie z zapowiedzią) Rodzina Carter spotyka Rodzinę Addamsów.

Co dokładnie znajdziemy na płytach? Nowe wersje utworów, które naszym zdaniem tak dobrze znamy. Grupa zaskoczy nas fascynującą mieszanką grawitacji i lekkości. Od Earla Scruggsa po Serja Tankiana. Obydwieczęści „Easy Listening for Jerks” znajdują zaskakującą wspólną płaszczyznę między tradycyjnym bluegrass, a hard rockiem.

 

The Dead South – You Are My Sunshine

 

Wydawnictwo „Easy Listening for Jerks” składać się będzie z dwóch części. Na pierwszej z nich zespół nie boi się wgłębiać w wybrane przez siebie utwory. Będzie dochodzić do głębokiej desperacji, a słodkie dźwięki będą się przenikać ze złowrogimi. Część II z kolei jest inspirowana własną playlistą grupy, którą muzycy słuchają przed występami. Znajdziemy tutaj utwory System of a Down, The Doors, Cold War Kids i The Misfits.

„Easy Listening for Jerks” to pierwsze wydawnictwa, w których wszyscy czterej członkowie występują jako główni wokaliści.