The Darkness utworem „It’s Love, Jim” zapowiadają nadchodzący nowy album

 

Glam rockowa formacja The Darkness udostępniła w sieci kolejny utwór, który zapowiada nadchodzącą płytę „Motorheart”. Posłuchajcie kawałka „It’s Love, Jim”.

 

Przed nami premiera krążka „Motorheart”, siódmego studyjnego albumu formacji The Darkness. Wydawnictwo światło dzienne ujrzy 19 listopada tego roku nakładem Cooking Vinyl. Na płycie znajdziemy 9 premierowych kompozycji, utrzymanych w hard rockowym klimacie, pomieszanych z glam rockowym pastiszem oczywiście. Czyli wszystko to, z czego zespół zasłynął do tej pory.

Jak możemy przeczytać w zapowiedziach płyty, „Motorheart” to niezmierzona rock’and’rollowa ekstrawagancja i jednocześnie kolejne arcydzieło zespołu The Darkness. Przedsprzedaż albumu jest dostępna w oficjalnym sklepie zespołu – tutaj.

 

The Darkness – It’s Love, Jim

 

Nowy album formacja zaprezentuje w całości podczas trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie i grudniu tego roku. Tournee, póki co, obejmie jedynie Wielką Brytanię. Z kolei w roli supportu usłyszymy zespół British Lion, czyli poboczny projekt Steve’a Harris’a z Iron Maiden!

 

The Darkness – Motorheart – okładka płyty:

 

Rzuć igłę w dowolne miejsce na Motorheart i natychmiast daj się przetransportować z tego jęczącego i płaczącego padołu łez na elizyjskie pola skalne, gdzie wszystkie ręce są uniesione, napoje – tak jak w dawnym Klubie Tropicana – są bezpłatne,
a każdy ubrany jest w przyjemnie lubieżne
szeroki uśmiech.
Czy to kołysze? Czy słońce jest gorące? Czy dotyk twojego partnera stał się zimny?
Ciemność to Orwellowski but, który na zawsze wbija się
w zwiotczałą powierzchnię bezwładnej skały!

 

The Darkness – Motorheart – lista utworów:

1. Welcome Tae Glasgae
2. It’s Love, Jim
3. Motorheart
4. The Power And The Glory Of Love
5. Jussy’s Girl
6. Sticky Situations
7. Nobody Can See Me Cry
8. Eastbound
9. Speed Of The Nite Time