The Australian Pink Floyd Show wracają do Polski w 2021!

 
[koncert został przeniesiony na 2022 rok]
 
The Australian Pink Floyd Show na jedynym koncercie w Polsce! Zespół wystąpi we wrocławskiej Hali Stulecia w ramach trasy All That You Feel 2021 World Tour. Bilety w sprzedaży już wkrótce!
 
Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, w 2021 roku The Australian Pink Floyd Show kontynuuje trasę koncertową All That You Feel, podczas której zespół prezentuje wszystkie te kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla fanów Floydów na całym świecie. Będzie to niezwykła przekrojowa podróż przez twórczość Floydów od płyty „Ummagumma” po „The Division Bell„, podczas której Aussie Floydzi z jeszcze większym oddaniem zaangażują się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i oddadzą hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.
 

The Australian Pink Floyd Show w Polsce w 2021 – szczegóły koncertu

The Australian Pink Floyd Show wraca do Polski na jedyny koncert! Zespół wystąpi 22 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia w ramach trasy All That You Feel 2021 World Tour. Bilety w sprzedaży od 14 sierpnia.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
I kategoria – 185/ 205 PLN
II kategoria – 170/ 190 PLN
III kategoria – 150/ 170 PLN
IV kategoria – 130/ 150 PLN
Bilety do nabycia od 14 sierpnia, godz. 10.00 na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE)
 www.eventim.pl
 www.ebilet.pl
 www.biletin.pl