Taint przedstawia – oficjalne wideo do utworu „Erase”

facebook | youtube |

 

Pod koniec kwietnia swoją premierę miał najnowszy kawałek zespołu Taint – „Erase”. Do utworu stworzono wideo, które jest jednocześnie pierwszym obrazem w ogóle w dziejach grupy.

 

W sieci dostępny jest już utwór „Erase”, którym zespół Taint zapowiada nadchodzącą EPkę „Looking For Myself„. Na płycie znajdziemy sześć autorskich numerów. Premiera zaplanowana została na końcówkę tego roku.

Zespół prace nad EPką rozpoczął z powodu panującej epidemii i braku możliwości koncertowania. Stąd też panowie zaszyli się w Wally Studio w Pszczynie i skupili się na tworzeniu nowych numerów. Warto przy tym śledzić zespół w mediach społecznościowych, ponieważ co 2 – 3 miesiące udostępniają nowy singiel.

Jak sami zdradzają:
Premierę EPki szacujemy na koniec tego roku. Nie spieszymy się tym specjalnie dlatego, że dziś nie można podzielić się muzyką na koncercie, nad czym ubolewamy i trzeba w całości przerzucić się na działalność streamingową.

Taint – Erase

 

Taint

Zespół czterech facetów grających muzykę z pogranicza alternatywnego metalu z domieszką grunge i groove. Jego początki sięgają końca 2014 roku. Obecny skład, powstały na skutek kilku zmian personalnych, jest pełen energii i determinacji by grać i przedstawić się szerszej publiczności. Żywiołowe koncerty w połączeniu z materiałem, z debiutanckiej EP „Under Control” oraz nadchodzącego drugiego krążka „Looking for myself” dobrze rockuję!
 
Skład:
Kacper Kamiński (wokal)
Mateusz Pydyn (gitara)
Krystian Mucha (bass)
Grzegorz Ryskalok (perkusja)