Sulęcin Reggae Festiwal – IX edycja – 2019

 

Przed nami kolejne muzyczne wydarzenie w Sulęcinie! Zapraszamy na Sulęcin Reggae Festiwal, który odbędzie się w dniach 04-05 października. Głównym organizatorem jest Sulęciński Ośrodek Kultury.

 

W tym roku odbędzie się już dziewiąta edycja Sulęcin Reggae Festiwal! Na wydarzeniu pojawiają się co roku zarówno miłośnicy muzyki reggae jak i sympatycy dobrej zabawy z całego województwa oraz dalszych części kraju.

Na tegorocznej edycji usłyszymy zespoły: Draggy, Bethel, I-REY oraz Shashamane. O dobry, pokoncertowy nastrój zadba DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I. Koncerty odbędą się w klubie U Bulka.

 

Sulęcin Reggae Festiwal


Sulęcin Reggae Festiwal to nie tylko muzyka, to również działania pokazujące i promujące kulturę i sztukę reggae. W trakcie trwania festiwalu będzie miała miejsce wystawa zdjęć oraz projekcje filmowe. Będziemy mogli wziąć udział w turnieju w piłkę nożną. A grać będziemy o puchar Boba Marleya! Organizatorzy zadbali również o warsztaty bębniarskie. 

W sobotę 05.10 odbędzie się spotkanie z Makenem –„Moja Jamajka”. Mirosław „Maken” Dzięciołowski będzie opowiadał o swoich muzycznych wyprawach na Karaiby. Wstęp na spotkanie wolny!  

Szczegóły wydarzenia.