Slash oraz Myles Kennedy and The Conspirators w kolejnym wspólnym kawałku z nadchodzącej płyty „4”

 

Poznaliśmy kolejny utwór, który zapowiada nadchodzącą nową płytę Slasha z Mylesem Kennedy & The Conspirators. Poznajcie kawałek „Fill My World”.

 

Na połowę lutego 2022 roku zaplanowana została premiera nowego albumu Slasha oraz Mylesa Kennedy’ego i zespołu The Conspirators. Wydawnictwo zatytułowane będzie po prostu „4” i światło dzienne ujrzy nakładem Gibson Records. Płytę można już zamawiać w preorderze – tutaj.

Album nagrany został na początku tego roku. Więc, jak zdradzają muzycy, całość jest już skończona. Wszystko utrzymane jest jednak w dość nietypowym stylu. Zespół starał się nagrać płytę na żywo, po prostu jammując wspólnie, pozostawiając drobne pomyłki. Jak zdradzał zresztą sam Slash:

Po raz pierwszy wszystkie gitary, bas i bębny nagraliśmy na żywo. Wokale też nagraliśmy na żywo. Płyta brzmi więc tak, jakby zespół grał przed wami w tej chwili. Takie było nasze założenie.

Myles Kennedy dodaje jeszcze:

Płyta ma w sobie coś z koncertowego brzmienia. Nagraliśmy ją w oldschoolowym stylu. Nie chcę za dużo wyjawiać, ale ma w sobie energię i atmosferę płyt, których słuchaliśmy dorastając. Fajnie się ją nagrywało.

Nie tak dawno poznaliśmy utwór „The River Is Rising”, który jako pierwszy zapowiadał nadchodzącą nową płytę. Teraz w sieci pojawił się kawałek „Fill My World„. Posłuchajcie:

 

Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators – Fill My World