SKARfest 2019 – wielki powrót po 12stu latach przerwy!

 

SKARfest to zdecydowanie największe muzyczne wydarzenie w Skarżysku-Kamiennej! Będzie to 5 edycja festiwalu.

3 września 2005 roku wspólnymi siłami zespół happysad wraz z klubem Semafor zorganizowali w Skarżysku-Kamiennej pierwszy festiwal SKARfest na którym zagrali: Stan Miłości i Zaufania, Muzyka Końca Lata, Naiv oraz happysad. Festiwal odbył się w Klubie Semafor. Festiwal odbywał się 4 lata z rzędu. Jednak edycja planowana na 2008 rok została odwołana.

Po 12stu latach przerwy – SKARfest wraca na festiwalową mapę Polski!

W tym roku zagrają: Nocny Kochanek, happysad, Fisz Emade Tworzywo, Sebastian Riedel & Cree, Łukasz Łyczkowski 5 RANO, Cyrk Deriglasoff, Trzynasta w Samo Poludnie, Gutek.

 

 

W tym roku SKARfest sięgnie też po sztukę, autorem której jest Ryszard Rosiński Malarstwo. To artysta o zupełnie wyjątkowej wyobraźni. Jego obrazy będzie można podziwiać podczas trwania całego festiwalu.

SKARfest 2019 oprócz dużej dawki muzyki i pozytywnej energii daje możliwość poznania oraz zakupu rękodzieła wykonanego przez podopiecznych Stowarzyszenia Na Rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza” w Skarżysku-Kamiennej. Pracownicy i Uczestnicy Warsztatów zadeklarowali zbiórkę pieniędzy we własnym zakresie oraz w trakcie sprzedaży prac na cel charytatywny – zakup wózka dla Pani Katarzyny Metzger.

Będzie to impreza nie tylko dla dorosłych. Animatorzy zabaw z Teddy Eddie Iłża Edulandia połączą siły, aby tegoroczna edycja festiwalu była miło wspominana przez najmłodszych. Czekają gry i zabawy, malowanie twarzy, wyjątkowe pokazy baniek mydlanych.

 

Szczegóły wydarzenia.

SKARFEST 2019