ROCKSESSION – 1965, Deraptors, Good Old Devil w New Vegas – Warszawa!

 

Już 6 kwietnia zapraszamy Was do klubu New Vegas na warszawskim Ursynowie!

W tym dniu odbędzie się Rock Session, gdzie usłyszymy zespoły 1965, Good Old Devil oraz Deraptors! Wejście darmowe!

Szczegóły wydarzenia.

 

1965


Nazywamy się 1965 i jesteśmy rock and rollową kapelą z Warszawy. Nie spinamy się, by wywołać kolejną muzyczną rewolucję, ale i nie zamierzamy być wtórni – podążamy własną ścieżką. Nasza muzyka jest owocem wielu różnych wpływów, od Led Zeppelin po Afghan Whigs (którzy byli inspiracją dla naszej nazwy). PS. Naszą nazwę czyta się w języku angielskim czyli „najntin siksti fajw”.

 

Good Old Devil


Gramy to co czujemy i lubimy: surowego rock’n’rolla z brudem i groove’em. Przypinanie etykiet muzyce zostawiamy innym. Pierwsze koncerty jako Good Old Devil w połowie 2016 roku. W 2017 roku nagrane demo i kolejne koncerty w warszawskich klubach. Od 2018 roku z nowym perkusistą rozszerzamy zasięg koncertów i pracujemy nad nowym materiałem.

 

Deraptors


Dinozaury wymarły ale oni przetrwali. Deraptors to młody kwintet wykonujący garażowego rocka z psychodelicznymi oraz grandżowymi naleciałościami. Powstali w 2016 roku a w kwietniu 2018 roku opublikowali swojego
pierwszego singla „Frozen light”. Inspirują się takimi kapelami jak Cage the Elephant, Demob Happy, Queens of the Stone Age czy Psychedelic Porn Crumpets.