Rockowe nasTROJE – Metroids, Prorock oraz Wielka Wrocławska Płyta zapraszają na wspólną trasę

 

Za oknami mamy już jesień. A to oznacza powrót klubowych tras koncertowych! I właśnie na jedną z nich zapraszamy. Poznajcie szczegóły trasy Rockowe nasTROJE.

 

Już tej jesieni rozpocznie się trasa pod szyldem Rockowe nasTROJE. Wezmą w niej udział 3 zespoły, które stopniowo wybijają się z naszego polskiego undergroundu. Mowa o Meteroids, Prorock oraz Wielkiej Wrocławskiej Płycie. Każda z kapel ma już za sobą wydanie debiutanckich krążków i posiada rzeszę wiernych fanów. Działają aktywnie i ambitnie realizują dalsze muzyczne cele, czego najlepszym przykładem jest ogłaszana trasa. Szykuje się pełna energii rockowa uczta, do uczestnictwa w której serdecznie zapraszamy i gorąco namawiamy.

Koncerty pod szyldem Rockowe nasTROJE rozpoczną się w połowie października. Na chwilę obecną znamy szczegóły następujących koncertów:

16.10 – Zakład Leszno – Leszno
05.11 – Liverpool – Wrocław
06.11 – Elektrownia – Żagań
13.11 – MCK  Mayday – Głogów
19.11 – Klub u Bazyla – Poznań

 

 

Meteroids

Błędne meteoroidy pełne energii, chęci wyrażenia siebie i bycia zauważonym. Wciąż szukają celu i powołania, a znajdują to w tworzeniu swojej własnej autorskiej muzyki. Od początku istnienia zespołu, czyli od przełomu 2017/2018, przyświeca im wiele marzeń i celów. Jednym z nich jest granie dla coraz to szerszej publiczności. Klimat muzyczny, który kochają i w którym się obracają zbliżony jest do Hard Rock’a, inspirowany głównie klasykami tego gatunku, ale w ich twórczości pojawiają się również bluesowe, metalowe i progresywne wstawki.

Meteroids – Przemyślenia

 

PROROCK

Powstał w 2010 r. z miłości do grania i chęci stworzenia własnej wymarzonej muzyki. Przez te ponad 10 lat przewinęło się przez zespół kilkanaście osób, aż do roku 2019, kiedy to wykrystalizował się obecny skład. Jak sugeruje nazwa – zamiarem założycieli było pójście w stronę rocka progresywnego, co nie do końca się jednak udało. W repertuarze zespołu znalazło się kilka utworów ocierających się o ten nurt, jednak reszta jest bardziej klasycznie rockowa – można by nawet rzec, że hard rockowa. Dzisiejszy PROROCK to sześć postaci, z których każda jest inna. Każdy z obecnych PROROCKÓW wychował się na innej muzyce – od pop poprzez poezję śpiewaną do ciężkich metalowych klimatów. Na scenie jednak stanowią jeden organizm, świetnie się przy tym bawiąc i chcąc swoją muzyką cieszyć innych.

PROROCK – Demagog

 

Wrocławska Wielka Płyta

Muzyczny kolektyw przodowników z Wrocławia. W czynie społecznym tworzymy muzykę, która razem z potęgą betonu obrazuje piękno szarości, wylewki i współzawodnictwa w dążeniu do realizacji Pięciolatki. Muzyka rodem z PRL-u.

Wrocławska Wielka Płyta [WWP] – Walka