Revenge Insanity | Double Tap | Bloodisle – Motor Rock Pub

 

15 czerwca zapraszamy do Słupska! W Motor Rock Pub odbędzie się koncert w ramach międzynarodowej akcji Metal United World Wide 2019! A w przypadku tego koncertu będzie to Trójmiejskie Mocne Uderzenie!

Zagrają dla nas:

Revenge Insanity 

Double Tap

Bloodisle

 

Przedstawienie zespołów poniżej.

Szczegóły wydarzenia.

 


Revenge Insanity

Zespół powstał w połowie 2016 roku w Gdańsku z inicjatywy Venoma i Jasona. Wtedy ekipa miała nazwę BREATH OF REVENGE z 5 osobowym składem. Po paru perturbacjach osobowych obecnie jest to 4 osobowy skład: Vox – Silver | Drums – Venom | Gitara – Mutant | Bass – Jason

 

 


Double Tap
Zespół powstał w 2012 roku w Gdańsku. Pierwotnie skład był sześcioosobowy (chwilowo nawet siedmio). Po kilku zmianach basistów, próbach gry z DJ’em skład zespołu się wykrystalizował i od roku gramy w piątkę. Styl gry zespołu to wypadkowa zainteresowań i inspiracji każdego z członków – od klimatów hiphopowych przez hardcore, po ekstremalne odmiany metalu. Sami nie staramy się go definiować, nie pozwalając zamknąć się w żadne stylistyczne ramy, mając równocześnie na uwadze, aby w rezultacie całość była spójna muzycznie i emanowała czystą energią.



Bloodisle
Jedna z wielu wysp w północnej Polsce, najbardziej wysunięta na zachód jak i północ, właśnie tam z odmętów kapryśnego bałtyku oraz popiołu spalonych serc po rozpadzie ukochanego składu, czwórka nieustraszonych pogromców żywiołów ponownie złączyła siły. Na podwalinach zespołu K.Z.K w 2017 roku powstaje Bloodisle. Po odejściu wokalisty, Cyca, stanowisko mikrofonu obejmuje mistrz melodyjnych rifów, gitarzysta Łukasz i okazuje się strzałem w trzy szóstki. Zespół w marcu, roku 2019 wchodzi do studia by zarejestrować swoje pierwsze, choć krótkie wydawnictwo, które jeszcze nie ujrzało światła dziennego. Prezentujemy wam szaleństwo oddane za równo nam, wam jak i scenie corowej, niech spazmy ogarną wasze uszy a myśli szaleńcze pienią się wysokimi falami obłędu.
Obecnie zespół podbija świat w składzie: Szczuru – gitara/wokal, Makanaki – gitara rytmiczna, Pestka – bas/vokal, Rlyeh – perkusja.