Punkt 77 – Warszawa

 

Punkt 77 to klubokawiarnia muzyczna. Miejsce prowadzone z sercem, czyli coś co lubimy i cenimy bardzo. Nie znajdziesz tutaj przypadku. Wszystko jest na swoim miejscu. Kolekcja winyli i kaset. Dobór kraftowego piwa.. Wystrój! Punkt 77 to miejsce, do którego wchodzisz i czujesz się jak w domu. Tylko musisz je dobrze poszukać. : )

W powietrzu czuć ducha ’77, co nadaje nie powtarzalny, punkrockowy klimat.

Ale czuć również normalność, bijącą od właścicieli lokalu. Przy niedużym ruchu są gotowi wyjść zza baru, usiąść z gośćmi i z każdym pogadać. Głównie o muzyce ale i nie tylko. Tak po prostu. To sprawia, że do Punktu się wraca. Nawet samemu. Znamy opinię, że jest to jedyne miejsce, do którego można iść w pojedynkę i człowiek się nie nudzi. Zawsze ma się z kim i o czym porozmawiać i zawsze zostanie się ciepło przyjętym.

 

Punkt77

 

Punkt 77 to również pracownia reklamy i poligrafii. Przy dobrej kawie omówisz interesujące Ciebie wzory tablic, szyldów, wizytówek czy co tam Ciebie aktualnie interesuje. To również pracownia nadruków na koszulkach. Czyli szerokie pole działań twórczych. Wszystko w jednym miejscu i z dobrą muzyką w tle.

Mieści się tutaj również showroom niszowych marek. Znajdziesz w Punkcie między innymi t-shirts, longboards, hand made.

 

Dobrej muzyki posłuchasz tutaj również na żywo.

 

Oraz zjesz coś dobrego.

 

Trudno nie polecać takiego miejsca.

Spacerując po Warszawskiej Pradze rozglądaj się. Nigdy nie wiesz, która brama kryje w sobie ciekawe miejsca.

 

Informacje o klubie:

ul. Inżynierska 3
Warszawa
 
507 541 234
 
 

http://www.punkt77.pl/

 

Dodaj komentarz