Pull The Wire – ostatni album „Życie to western” do odsłuchu w internecie

facebook | youtube | serwisy streamingowe

Całkiem niedawno światło dzienne ujrzał nowy album zespołu Pull The Wire. Teraz grupa udostępniła całość do odsłuchu w sieci.

 

Dokładnie 02.07 tego roku, swoją premierę miało nowe wydawnictwo zespołu Pull The Wire – „Życie to Western”. Jest to album pełen gniewu, złości i buntu, inteligentnej ironii i pastiszowego humoru, a jednocześnie pozytywnie motywujący do działania oraz walki o swoje. Album jest propozycją dla miłosników energetycznego rocka. I nie tylko oczywiście! Nie zabraknie tutaj również niebanalnych tekstów, z których słynie już Pull The Wire.

„Życie to Western” to jedenaście autorskich, dojrzałych i przemyślanych kompozycji. Wszystkie łączą w sobie brud i energię, połączoną z ciekawymi zagrywkami gitarowymi i wpadającymi w ucho melodiami rodem z zachodu. Lirycznie zespół nie podejmuje tematów związanych z tu i teraz, typowych dla podobnych obecnie wydawnictw. Na krążku znajdziemy zagadnienia uniwersalne, a głównymi wątkami są człowiek jako jednostka i zjawiska społeczne. Jest to płyta pełna emocji, z którymi każdy może się utożsamiać. Mimo, że jest tam dużo gniewu, złości i buntu, to wydźwięk albumu jest bardzo pozytywny – motywujący do działania.

 

Album „Życie to western” jest cały czas dostępny w sprzedaży!
(tutaj, tutaj lub tutaj)

 

Pull The Wire – Życie to western | CAŁY ALBUM | Oficjalny Odsłuch

 

„Życie to Western” – okładka płyty:

„Życie to Western” tracklista:

1. Rewolwer
2. W Internecie
3. Chodź Na Studia
4. Zgniły Polski Rock ‘N’ Roll
5. Market SKA
6. Do Dna
7. Krystian I Izolda
8. Okręt
9. Przed Siebie
10. Krzycz
11. Życie To Western

 

Pull The Wire – skład zespołu:

Paweł ‘Marszal’ Marszałek – wokal, gitara, teksty
Adam ‘Micro’ Marszałek – bas, chórki
Daniel ‘Koziar’ Koźbiał – gitara, chórki
Marek Adamek – perkusja