Premiera albumu „Lubuskie Dobrze Rockuje składanka”

 

Za nami premiera pierwszego albumu, który promuje województwo Lubuskie od strony muzycznej. Poznajcie szczegóły składaki muzycznej Lubuskie Dobrze Rockuje!

 

Lubuskie Dobrze Rockuje składanka” to dwupłytowy album, który promuje artystów oraz zespoły działające w województwie Lubuskim. Jego premiera odbyła się w zeszły piątek – 16 kwietnia. Płyty są bardzo różnorodne muzycznie. Znajdziemy na nich zarówno rockowe dźwięki, jak i blues czy poezję śpiewaną.

Pomysłem do stworzenia wydawnictwa jest trwająca od ponad roku epidemia i związane z nią ograniczenia. Muzycy nie mają możliwości grania koncertów oraz kontaktu z fanami. Dlatego właśnie Sulęciński Ośrodek Kultury wraz z  projektem Lubuskie Dobrze Rockuje postanowili stworzyć taką swoistą muzyczną wizytówkę dla województwa Lubuskiego.

Jak zdradzają organizatorzy przedsięwzięcia:

Celem realizacji tego wydawnictwa jest promocja i wsparcie artystów. Chodzi przede wszystkim o to by owa składanka była zachętą do sięgnięcia przez słuchaczy po wydawnictwa poszczególnych artystów oraz zapoznanie się z różnorodnością muzyczną i gatunkową lubuskiej sceny. W tym wyjątkowym momencie kiedy nie ma możliwości spotkania się na koncertach ze swoimi ulubionymi wykonawcami, takie wydawnictwo daje możliwość bliższego zapoznania się z muzykami, którzy na co dzień tworzą w naszym województwie.

 

Artyści którzy tworzą składankę „Lubuskie Dobrze Rockuje„:

METEROIDS, ANEMJA, PATRYCJA KOSIARKIEWICZ, JUGOSŁAWIA, TRUPIĘGI, LANINIA, PRABABA, BAALZAGOTH, PROJECTA, ŁUKASZ ŁYCZKOWSKI & 5 RANO, AMARENA, BIAŁA ĆMA, CROM, I-REY, GRA SÓW, DYFËR, BREVKI, DOBRE PIWO, THE CORNERS, KUFAJKA RENCISTY, EMERJOD, ZA(ĆMA), MINDFAK,LAS MELINAS, REMIGIUSZ BORDA, FORBIDDEN SOULS.

 

Uwaga! Składanka nie jest na sprzedaż! Można zdobyć ją w różnego rodzaju konkursach organizowanych przez Sulęciński Ośrodek Kultury. Wszystko na bieżąco będzie publikowane na oficjalnym profilu facebook SOKu. Radzimy śledzić!

 

Wydawcą albumu „Lubuskie Dobrze Rockuje składanka” jest
Sulęciński Ośrodek Kultury
oraz projekt Lubuskie Dobrze Rockuje.

www.soksulecin.pl

www.lubuskie.dobrzerockuje.pl

www.facebook.com/ubuskiedobrzerockuje