Ozzy Osbourne – tattoo event w Polsce!

 

Tyle lat w showbiznesie, a Ozzy wciąż ma wiele pomysłów na to, aby przyciągnąć uwagę. Najnowszy z nich to przedpremierowy odsłuch płyty „Ordinary Man” w  50 salonach tatuażu na świecie! 

 

Już 21 lutego swoją premierę będzie miał najnowszy album Ozzy’ego Osbourne’a – „Ordinary Man„. Jednak dla wybranych fanów czeka przedpremierowy odsłuch krążka. I to w nie byle jakich warunkach! Żeby przesłuchać nowy krążek trzeba wziąć udział w akcji Ozzy Osbourne – tattoo event. W akcji uczestniczą salony tatuażu w 50 wybranych miastach na świecie. Każde studio musi przygotować wzory inspirowane artystą. Żeby się zapisać, należy wejść na stronę, wybrać odpowiednie studio i czekać na maila zwrotnego potwierdzające udział.

Akcja odbędzie się również w dwóch studiach w Polsce – w Warszawie (Juniorink) oraz we Wrocławiu (Studio Zajawa Tattoo).

 

Ozzy Osbourne – Tattoo Event

 

Ozzy Osbourne – Ordinary Man

21 lutego światło dzienne ujrzał nowy solowy album Księcia Ciemności – „Ordinary Man„. Krążek jest pierwszym solowym wydawnictwem Ozzy’ego od 10 lat. Na płycie nie brakuje gości specjalnych. Na gitarach oraz na basie słyszymy Duffa McKagana (Guns N’ Roses). Z kolei na bębnach Chada Smitha (Red Hot Chilli Peppers). Gitarowe riffy dograł sam Slash. Na płycie usłyszeć możemy również Eltona Johna, z którym Ozzy nagrał tytułowy kawałek.

Albumu posłuchać można obecnie na platformach streamingowych.