Ozzy Osbourne i Post Malone z kolejnym wspólnym kawałkiem – „It’s A Raid”

 

W przeddzień premiery nowego albumu Ozzy’ego Osbourne’a opublikowany został  kawałek „It’s A Raid”. Ponownie nagrany z raperem Post Malone.

 

21 lutego światło dzienne ujrzy nowa płyta Ozzy’ego – „Ordinary Man„. I dosłownie dzień przed premierą, w sieci pojawił się nowy kawałek artysty, nagrany wspólnie z raperem Post Malone. Nie jest to ich pierwsza współpraca. W zeszłym roku ukazał się utwór „Take What You Want”, który okazał się dużym sukcesem. 

It’s A Raid” jest bardzo energetycznym i szybkim kawałkiem. To zupełne przeciwieństwo tego, co ostatnio Ozzy nam serwował.

 

Ozzy Osbourne oraz Post Malone – It’s A Raid

 

Ozzy Osbourne – Ordinary Man

21 lutego światło dzienne ujrzał nowy solowy album Księcia Ciemności – „Ordinary Man„. Krążek jest pierwszym solowym wydawnictwem Ozzy’ego od 10 lat. Na płycie nie brakuje gości specjalnych. Na gitarach oraz na basie słyszymy Duffa McKagana (Guns N’ Roses). Z kolei na bębnach Chada Smitha (Red Hot Chilli Peppers). Gitarowe riffy dograł sam Slash. Na płycie usłyszeć możemy również Eltona Johna, z którym Ozzy nagrał tytułowy kawałek.