Nowy album Frozen Night już dostępny w sprzedaży!

facebook | youtube | bandcamp | spotify | apple music

 

Najnowsza płyta formacji Frozen Night właśnie trafiła do sprzedaży. Album do tej pory mogliśmy znaleźć jedynie w sieci. Zapraszamy do zakupu!

 

Frozen Night jest zespołem nietypowym. Członkowie grupy uwielbiają bawić się muzyką, przez co ciężko ostatecznie było nazwać obrany gatunek. Stąd pomysł, aby samozwańczo nazwać tworzoną muzykę „heavy alternative metal”. Grupa obecnie promuje swój najnowszy materiał.

Za nami premiera debiutanckiego albumu grupy Frozen Night. Płyta In Vain” trafiła już w całości na paltformy streamingowe (przekierowania znajdziecie powyżej). Teraz przyszła kolej na fizyczne wydanie krążka. Wydawnictwo można zakupić bezpośrednio u zespołu, pisząc do nich na oficjalnym profilu facebook.

Singlem, który promował album był utwór „The Alley of Apathy”. Tak mówią o nim członkowie Frozen Night:

Aleja apatii opowiada o samotnej wędrówce człowieka zapomnianego przez świat. Człowieka, który przez swoje błędy i potknięcia został zepchnięty na ścieżkę niepamięci, walczy z myślami i próbuje pogodzić się z sytuacją, która go spotkała. Oczekuje on na lepszy czas, który w jego mniemaniu nastąpi, gdy stan wewnętrznej pokuty dobiegnie końca, lub gdy ta wyniszczy go doszczętnie.

Tak jak wspomnieliśmy, płyta „In Vain” jest dostępna w całości na platformach streamingowych. My jednak zachęcamy do zakupu krążka bezpośrednio u zespołu. Warto wzbogacić swoją kolekcję o to wydawnictwo!

 

Frozen Night – In Vain

 

Frozen Night

Zespół został założony 20 pazdziernika 2017 roku. Skład zespołu jest dość nietypowy, ponieważ gramy na 3 gitary, bas, perkusje i wokal. Gramy muzykę, w której łączymy ciężkie riffy, razem z melodykami. Z racji tego, że kochamy bawić się naszą twórczością ciężko było nam wybrać gatunek, więc samozwańczo nazwaliśmy się „heavy alternative metal”.

Skład zespołu tworzą:
Mikołaj Wirowski (wokal)
Kacper Puchała (perkusja)
Szymon Wajda (gitara prowadząca)
Bartosz Klamerus (gitara uzupełniająca)
Maks Bieniara (bas)