Nocny Kochanek zdradza pierwsze szczegóły jesiennej trasy koncertowej

 

Zespół Nocny Kochanek zdradził pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzących koncertów. Całość odbędzie się pod hasłem Trasy Powitalnej. Grupa na szczęście nie składa broni w związku z koronawirusem i zaprasza nas na wydarzenia!

 

Przed nami jesień. W poprzednich latach był to okres powrotu do klubowego grania. Nadchodzące miesiące stoją jednak pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście są zespoły, które robią wszystko, by nowa rzeczywistość była jak najbardziej „normalna”. Między innymi zespół Nocny Kochanek, który ogłosił pierwsze szczegóły związane z jesiennymi koncertami! Grupa zdradziła daty wydarzeń, które odbędą się pod hasłem „Trasy Powitalnej„. Skąd pomysł na nazwę?

Trasa Powitalna zespołu Nocny Kochanek to powrót do koncertowania w trudach związanych z obostrzeniami spowodowanymi epidemią. Jest ciężko, jesteśmy jednak na dobrej drodze do normalności-gramy bezpiecznie i otwieramy koncerty!

Grupa dodaje jednocześnie, że jesienna trasa poprzedza wejście zespołu do studia!

 

 

W związku z panującą epidemią koronawirusa, zespół postanowił ogłaszać szczegóły poszczególnych wydarzeń na trzy tygodnie przed ich odbyciem się. Pozwoli to dać pewność, że koncerty będą miały szansę się odbyć, będą bezpieczne oraz spełnione zostaną wszelkie wymagania organizacyjne pod kątem nowej rzeczywistości. Jak sami podają:

Nie chcemy ogłaszać całej listy koncertów, ciężko bowiem przewidzieć co będzie się działo w listopadzie czy grudniu – stąd taki krok. Nie chcemy też stawiać Was – Hewi Metal Fanów – w trudnej sytuacji związanej z potencjalnym odwołaniem koncertu i zwrotem pieniędzy za bilety. Ogłaszając koncert na 3 tygodnie przed datą jego realizacji, mamy dużą dozę pewności, że wydarzenie dojdzie do skutku.

Nocny Kochanej – Trasa Powitalna