Nocny Kochanek – ruszyła przedsprzedaż nadchodzącego albumu „Stosunki Międzynarodowe”

 

Znany wszystkim zespół Nocny Kochanek zaskoczył swoich fanów niespodziewanym ogłoszeniem. Grupa zapowiedziała nowy album, którego przedsprzedaż ruszyła w dniu wczorajszym.

 

Stosunki Międzynarodowe” to czwarty długogrający album zespołu Nocny Kochanek. Jego premiera została zaplanowana na 24 września tego roku. Znajdziemy na nim dziewięć utworów, które będą coverami znanych w świecie rocka kawałków. Autorem okładki, którą ocenić możecie powyżej, jest Robert Adler.

Dlaczego grupa postanowiła nagrać akurat taką płytę? Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebook:

Zdajemy sobie sprawę, że wiele rozgłośni radiowych nie emituje naszych numerów ze względu na teksty. Bo jak to tak można śpiewać o pigułce samogwałtu albo o sosie czosnkowym kapiącym na biust?
Jednocześnie w tych samych rozgłośniach radiowych czy telewizji emitowane są numery gigantów muzyki rockowej, hardrockowej czy metalowej w innych językach, najczęściej po angielsku, których teksty są luźne czy wręcz frywolne. Postanowiliśmy je przetłumaczyć, mając na uwadze specyfikę języka, zależności kulturowe oraz nadając im typowy dla nas parodystyczny i pastiszowy charakter.

 

Preorder albumu „Stosunki Międzynarodowe” ruszył 25 sierpnia. Zakupu można dokonać w oficjalnym sklepie zespołu Nocny Kochanek – tutaj. Wszystkie przedsprzedażowe płyty zostaną podpisanę przez grupę. Ich wysyłka z kolei odbędzie się 20.09.