Niespodzianka na krakowskim koncercie Kata z Romanem Kostrzewskim!

 

Już 6. kwietnia w krakowskim klubie Kwadrat odbędzie się koncert zespołu Kat & Roman Kostrzewski. Na scenie zobaczymy również CETI wraz z Grzegorzem Kupczykiem! Taki skład zobaczymy jedynie na koncercie w Krakowie.

Szczegóły koncertu.

 

 

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu (obok TSA i Turbo). Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.
Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako muzyków i instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w połączeniu z doskonałymi gitarzystami pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem.

 

 

Poznański CETI, pod wodzą Grzegorza Kupczyka, to bez wątpienia jedna z najbardziej zasłużonych grup na polskiej scenie metalowej, której początki sięgają końca lat 80. Pierwsza płyta zespołu zatytułowana „Czarna róża” ukazała się w 1989 roku, a gościnnie wystąpił na niej Czesław Niemen. Od tamtej pory każde kolejne wydawnictwo wzbudzało zachwyt fanów i krytyków muzycznych. Ostatnim krążkiem w dorobku grupy CETI jest wydany w 2016 roku „Snakes Of Eden”.