Neaghi – premiera albumu „Whispers of Wings”. Posłuchaj płyty w sieci!

facebook | youtube | instagram | bandcamp

 

W sieci dostępny jest już debiutancki album wrocławskiej grupy Neaghi. Zapraszamy do poznania krążka „Whispers of Wings”.

 

Neaghi to wrocławska grupa, która powstała w marcu 2018 roku. Po skompletowaniu pełnego składu, zespół skupił się na tworzeniu autorskiego materiału. Premiera debiutanckiej płyty „Whispers of Wings” miała miejsce 19 lipca tego roku. Światło dzienne ujrzała nakładem Wytwórni Muzycznej Soliton.

Whispers of Wings” to tak zwany concept album, w którym znajdziemy mieszankę thrash, death, prog i black metalu. W warstwie lirycznej jest to z kolei smutna, refleksyjna opowieść o rozpaczy, gniewie i bólu. Opowieść o miłości, samotności i bezsilności. To wędrówka po mrocznych zakamarkach świata pełnego obłudy i kłamstw, cierpienia i wszechobecnego zła. Zespół wędruje również w głąb ludzkiego umysłu. Teksty zainspirowane są książką „Insania” autorstwa Agaty Lesieckiej i Julii Steć.

Album wyprodukowany został przez Harshę Dasariego – brytyjskiego muzyka, eks gitarzystę londyńskiej formacji Karybdis, będącego uczniem m.in. Russa Russella, producenta takich zespołów jak Dimmu Borgir czy Napalm Death.
 
 
Album dostępny jest do zakupu przez bezpośredni kontakt z zespołem!
 

 

Neaghi – Whispers of Wings

 

„Whispers of Wings” tracklista:

 1. Intro
 2. Whisper of Your Wings
 3. Painting a Dead Man’s Face Red
 4. Diabolical Mark
 5. No Man’s Land
 6. Cyclone of Lies
 7. Demons Reborn
 8. Ashes of Fear
 9. The Awakening of Evil
 10. Angel of Darkness
 11. State of Mind
 12. The Last Redemption