Motörhead – koncertowy album już w kwietniu!

 

W kwietniu tego roku swoją premierę będzie miał koncertowy album formacji Motorhead. Obejrzyjcie zapowiedź płyty “Louder Than Noise… Live in Berlin”.

 

Zespół Motörhead zapowiada wydanie nowego wydawnictwa. Będzie to zapis koncertu, który miał miejsce w Berlinie dokładnie 5 grudnia 2012 roku. Materiał z wydarzenia nie był do tej pory nigdzie publikowany, zatem jest to bez wątpienia nie lada gratka dla fanów kapeli. Album “Louder Than Noise… Live in Berlin” na światło dzienne wyjdzie 23 kwietnia tego roku.

W koncercie w hali Velodrom udział wzięło dwanaście tysięcy osób. Był to tym samym jeden z większych eventów, jakie grupa dała w Niemczech! Koncert odbył się w ramach trasy “Kings of the Road Tour”, która promowała album ”The Wörld Is Yours”. Całkiem niedawno poznaliśmy utwór promujący wydawnictwo: “Over the Top”.

Płyta “Louder Than Noise… Live in Berlin” będzie dostępna w formacie CD, DVD oraz na winylu. Będziemy mogli ją również znaleźć na platformach streamingowych. Preorder można już składać na oficjalnej stronie zespołu oraz tutaj.

 

Motörhead – Over the Top (Live in Berlin 2012)

 

Setlista Motörhead – “Louder Than Noise… Live in Berlin”:

1. I Know How to Die
2. Damage Case
3. Stay Clean
4. Metropolis
5. Over the Top
6. Doctor Rock
7. String Theory
8. The Chase Is Better Than the Catch
9. Rock It
10. You Better Run
11. The One to Sing the Blues
12. Going to Brazil
13. Killed by Death
14. Ace of Spades
15. Overkill