Meteroids – błędne meteoroidy, poszukujące celu i wyzwalające swoją energię w muzyce

 
 

 

Zespół Meteroids pochodzi z Zielonej Góry. Swoich początków sięga przełomu 2017/2018 roku. Grupa właściwie od początku skupia się na tworzeniu własnych kompozycji. Muzycznie oscylują wokół hard rocka i rocka. Nazwa Meteroids pochodzi od błędnych meteoroidów, krążących, poszukujących celu i wyzwalających swoją energię w muzyce.

Jak sami przyznają:

Chcemy przenieść słuchaczy naszą muzyką w prostszy, lepszy świat, oderwać od rzeczywistości, większych zmartwień i problemów. Cały czas rozwijamy się kształcąc nasze umiejętności w prywatnych szkołach muzycznych.
 
Mimo młodego wieku (członkowie zespołu mają 14 – 18 lat!) na swoim koncie Meteroids ma już występ na zielonogórskim Winobraniu, w ramach WOŚP, jako support zespołu „Bullfinch” oraz na wielu imprezach w okolicach Zielonej Góry. Panowie nie zwalniają tempa i już mają gotowy materiał na debiutancką płytę. Jeśli sytuacja na to pozwoli – do studia wejdą jeszcze we wrześniu tego roku!
 
 
 
 

Skład Zespołu Meteroids:

Hubert Sozański – wokal // Jan Domagała – gitara basowa // Filip Sanowski – perkusja // Jakub Mroczek – gitara elektryczna // Leon Ochocki – gitara elektryczna
 
 
 

Meteroids – Przemyślenia

 

Meteroids – Witaj Witaj