Metallurg Booking & Promotion zaprasza: RAVDINA i MORPHIDE w Polsce!

 

Zapraszamy na europejską trasę koncertową zespołów RAVDINA oraz MORPHIDE. Grupy wystąpią w sześciu polskich miastach. Podczas wydarzeń gościnnie wystąpią również zaproszone zespoły. 

Przed nami koncerty w: Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Gubinie, Żaganiu i w Gdańsku. Szczegóły poszczególnych koncertów możecie śledzić na Rockowej Mapie Polski. 

 

 

RAVDINA to piosenkarka, której głos jest uważany za jeden z najlepszych na rosyjskiej scenie alternatywnej. Brała udział w takich projektach jak FALLCIE, Rau.Di, Jase. RAVDINA to świeże powietrze na metalowej scenie. Wszystkie projekty, w których brała udział, osiągnęły sukces i zebrały wiele pozytywnych odpowiedzi. Jej głos zawsze pozostanie w twoim sercu, gdy tylko usłyszysz jej piosenki.MORPHIDE to kobiecy zespół alternatywnego metalu / progresywnego metalu, obecnie z siedzibą w Kopenhadze w Danii. Zaczęło się jako projekt okładkowy na YouTube, zyskując ponad 500 000 odsłonięć na wszystkich platformach. W czerwcu 2019 roku Morphide wydaje swój debiutancki singiel „Mayhem” we wszystkich serwisach streamingowych. Morphide składa się z dwóch głównych kompozytorów i czerpie inspirację z takich zespołów, jak Tesseract, Karnivool, Tool i Northlane.